Mieszkanie Wrocław Wojszyce sprzedaż za 239 460 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Wojszyce sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 800 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Wojszyce to 30,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Wojszyce usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2019 roku o 3 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Doskonała lokalizacja na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej, w kameralny budynku to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Wojszyce. Okolica uchodzi za coraz ciekawszy i atrakcyjniejszy rejon dla nabywców nowych mieszkań, a w wartość nieruchomości wzrasta z olbrzymią dynamiką. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Wojszyce znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Planowany odbiór kluczy do mieszkania i przeniesienie własności to pierwszy kwartał 2020 r.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Wojszyce to ostania tego typu okazja na tym osiedlu – w ofercie dewelopera nie ma już żadnego wolnego mieszkania 1-pokojowego. Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży na zasadach cesji praw z umowy deweloperskiej.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16075)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...