Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 530 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój / kawalerka / studio, Wrocław Krzyki, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 29,1 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 530 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 18 213 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2023 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na północny zachód oraz czwarte piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z wygodnym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + balkon + aneks kuchenny + salon/sypialnia + łazienka. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław dotychczas niezamieszkałe, pachnące świeżością i kompletnie nowe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyposażone jest w klimatyzację oraz stylowo wyposażone/umeblowane. Znajdziemy tu zarówno instalacje RTV, jak i Internetu. Na osoby posiadające samochód czeka przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca znakomitą lokalizacją na terenie dynamicznie rozwijającego się osiedla. Szybko można stąd dotrzeć do centrum, jak i na autostradę A4. Amatorzy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu znajdą tu dla siebie rozległe tereny rekreacyjne.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16432)

Kontakt:
e-mail: sz.szczepaniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...