Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 490 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 44,44 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 490 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (11 026 zł/m2), a także usytuowaniu na II piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław z ładnym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Wokół liczne sklepy, lokale usługowe, przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, apteki. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka;
– wc.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław z pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód docenią swobodny dostęp do miejsc parkingowych przy budynku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław adresowane do par. To również doskonała propozycja zakupu inwestycyjnego. Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16431)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...