Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży za 212 tysięcy złotych

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 897 zł. Powierzchnia mieszkania to 54,4 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na trzecim piętrze. Budynek z 1970 roku o pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na południe, wschód i zachód.

Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży zachwyca swoim standardem, niezwykle przestronnymi pomieszczeniami oraz całkowitym umeblowaniem. Najbardziej wymagający klienci mogą dodatkowo podnieść standard niektórych pomieszczeń (jak np. łazienki), przeprowadzając remont. Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży ogrzewanie jest z sieci miejskiej. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż z pomieszczeniem piwnicznym.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń: salonu + balkonu + 2 sypialni + przedpokoju + kuchni + łazienki z wc. Dodatkowym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) jest jego elitarna, nobilitująca lokalizacja w centrum jednej z sąsiadujących miejscowości, zaledwie 350 metrów od tamtejszego Rynku. W otoczeniu kompletna infrastruktura: szkoły, przedszkola, poczta, ośrodek zdrowia, sklepy, urzędy itp.

Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-513)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...