Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

na zdjęciu mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu, w dzielnicy Psie PoleWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1986 roku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 238 000 zł. Atrakcyjne mieszkanie ze względu na lokalizację, potencjał oraz możliwość aranżacji. Mieszkanie idealnie dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny.

Mieszkanie rozkładowe:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie niezwykle wygodne, komfortowe i przestronne. Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni 4 m2. Mieszkanie ma wstawione nowe okna PCV, jak i drzwi z futrynami, na ścianach nowe tynki, gładź, pomalowane na biało, nowe panele. Kuchnia jasna o powierzchni 7 m2, nowe przyłącza gazu i wody. W wc jak i w łazience nowa armatura i kafelki. Balkon o powierzchni 7,56 m2 wyłożony kafelkami mrozoodpornymi. Piony i kanalizacja w mieszkaniu są nowe.

Mieszkanie w dobrej lokalizacji – osiedle zielone i spokojne, szybki dojazd do centrum Wrocławia jak i do obwodnicy, pętla autobusowa w pobliżu, pełna infrastruktura. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150- 704 / 150-718)

Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...