Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z korzystną wystawą okien w kierunku południowym. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 1 400 zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 35,9 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław są umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD. Warto zaznaczyć https://www.gotouniversity.com/antibiotics/index.html , że do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może imponującą lokalizacją z bliskim dostępem do terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15671)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...