Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 570 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (6 843 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IX piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek o 9 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 83,3 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 570 000 zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim jasnym, słonecznym i przestronnym wnętrzem:
– salon
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako doskonała propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z funkcjonalną komórką lokatorską. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno możliwość parkowania przed budynkiem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepy: centrum handlowe, dyskonty popularnych marek, hala kupiecka, szpital, wyższe uczelnie, parki, obiekty sportowe i rekreacyjne etc. Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław przeszło kapitalny remont. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16224)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...