Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem w cenie 1 900 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 50,8 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna znajduje się na drugim piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Wieżowiec posiada jedenaście kondygnacji. Okazyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna poszczycić się może imponującą lokalizacja z dostępem do rozległych terenów rekreacyjnych, a także doskonałą komunikacją z centrum. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze całkowicie wyposażone oraz umeblowane. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + pokój dzienny + aneks kuchenny + wc + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.  Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15564)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...