Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Mieszkanie na wynajem wyróżnia się swoimi funkcjonalnym metrażem 50, 6 mkw., doskonałą lokalizacją, a także przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 5 kondygnacjach, III piętro. Mieszkania do wynajmu Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca także swoją znakomita lokalizacją oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, w który wchodzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław zostały kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15634)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...