Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajmu w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice)na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 41,61 mkw., bezpieczne III piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek wzniesiony w 2018 roku i liczy 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) w stanie idealnym czeka na swojego pierwszego najemcę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– loggia
Na oknach w sypialni i salonie zamontowane zostały praktyczne rolety wewnętrzne typu dzień i noc. Do mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe przed blokiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych. Przy budynku parking. Nieopodal mieści się zespół szkolno-przedszkolny z placem do aktywnego spędzania czasu, supermarkety, gabinety rehabilitacyjne, lekarskie, kosmetyczne, fryzjerskie etc. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) warte obejrzenia, zachęcam do kontaktu.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-640)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...