Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z korzystną wystawą okien w kierunku północ – południe – zachód. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2 100 zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2007 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 67 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, zaledwie 7 minut spacerem od Rynku. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław umeblowane w m.in. szafy w zabudowie, komody, łóżka, narożnik i stół z krzesłami. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław posiada niezwykle praktyczną część gospodarczą znajdującą się w osobnym pomieszczeniu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi, ochrona oraz monitoring. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 100 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15669)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...