Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 270 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) na sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 697 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to 73,04 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2001 roku o 2 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ i południe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) przygotowane od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta w budynku zaadaptowanym z dawnych koszar to pierwsza z zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice). Do Rynku dojść można w 5 minut spacerem. W sąsiedztwie liczne sklepy, banki, parki, lodziarnie, restauracje, siłownia, pub oraz oławskie Centrum Sztuki, w którym każdego dnia można obejrzeć najnowsze hity kinowe, od czasu do czasu posłuchać koncertu, czy sztuk teatralnych.

Kolejnym atutem jest na pewno funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc
– osobne wc
– kuchnia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) w dobrym stanie technicznym. Podłogi pokryte zostały panelami. Okna plastikowe PCV. Sufit w jednym z pokoi ze świetlikiem. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż znakomicie nadaje się również dla inwestora szukającego nieruchomości pod dochodowy wynajem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) warte obejrzenia – zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-431)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...