Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 870 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (7 665 zł/m2), pochodzeniem z rynku pierwotnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica z 1930 roku o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 113,5 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 870 tys. zł.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonałe dla konesera, który doceni nie tylko zabytkową, odrestaurowaną kamienicą, w której się znajduje, ale również zachowane elementy starej stolarki oraz sztukaterii. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się imponującą lokalizacją w pobliżu szkół, sklepów, parków i przedszkoli. Na Rynek Główny można dojść w ok. 30 minut. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław świetnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny, ale również doskonale sprawdzi się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 sypialnie + balkon + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + przedpokój. Wysokość pomieszczeń – 3,1 m. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ogrzewane gazowo. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przeszło kapitalny remont wraz z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej. Rodziny posiadające samochód docenią możliwość parkowania w podwórku. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16285)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...