Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 292 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 27,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na II piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego/pierwotnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 10 735 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, w ścisłym centrum, opcja wyremontowania wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego właściciela oraz doskonały potencjał jako zakup inwestycyjny pod późniejszy wynajem to najmocniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Prace remontowane objęłyby m.in. wymianę instalacji elektrycznej, cyklinowanie, odnowienie i zabezpieczenie drewnianego parkietu, remont łazienki wraz z montażem nowego okna PCV między łazienką a kuchnią, odnowienie kuchni i montaż zabudowy kuchennej, realizacja szafy na wymiar w przedpokoju. Zakup inwestycyjny z myślą o zagranicznych biznesmenach albo studentach może przynosić wysokie stopy zwrotu, głównie dzięki prestiżowej lokalizacji i funkcjonalności samego mieszkania.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 3 m2. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (014-16072)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...