Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 1 750 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 49,5 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na III piętrze. Budynek o 6 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ, wschód i zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych najemców. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte słynnym i popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto kompletnie umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie miejskie. Wodę ogrzewa nowoczesny piec gazowy.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, nieopodal przystanków autobusowych i tramwajowych to kolejna z zalet oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Stare Miasto. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15435)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 40

Inne w tej kategorii...