Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 285 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 758 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 59,9 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 1978 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach wschód i zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania bez konieczności ponoszenia ze strony przyszłych właścicieli dodatkowych kosztów. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) w bardzo dobrym stanie technicznym (elektryczna instalacja miedziana, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, na ścianach gładzie, w kuchni oraz w łazience podwieszone sufity i zamontowane oświetlenie halogenowe). Okna plastikowe. Nowe drzwi wejściowe. W budynku położony jest światłowód, dzięki czemu można podłączyć się do bardzo szybkiej sieci internetowej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice):
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– loggia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) ogrzewane z sieci miejskiej. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-551)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...