Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 228 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Znakomita lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury, atrakcyjna cena za metr kwadratowy (4 278 zł), słoneczne wnętrze oraz duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu monitoringowi to najmocniejsze atuty tego oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice). Mieszkania na sprzedaż mieści się w sąsiedztwie marketu, szkoły, kościoła, ośrodka zdrowia oraz placu zabaw.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) całkowicie umeblowane oraz wyposażone – przygotowane od razy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + salon + wc + sypialnia + kuchnia + przedpokój. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w dobrym standardzie.

Oferowane do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) poszczycić się może poszukiwaną na rynku powierzchnią wynoszącą 53,3 metra kwadratowego. Czwarte piętro. Pięciokondygnacyjny budynek oddany do użytku w 1981 roku. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). W przypadku kredytowego zakupu mieszkania Wrocław (okolice) nasi eksperci przygotują bezpłatnie porównanie najkorzystniejszych ofert kredytowych po dokonaniu analizy zdolności kredytowej. (155-539)

Kontakt:
e-mail: a.seruga@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 697 223 225

Inne w tej kategorii...