Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 320 000 zł

Mieszkanie, Krzyki pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki ekonomiczne w utrzymaniu. Do mieszkania przynależą aż dwie piwnice. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki prezentuje się następująco:
– łazienka z wc
– salon/sypialnia
– przedpokój
– balkon
– kuchnia.

Kolejną zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki jest znakomita lokalizacja nieopodal słynnego drapacza chmur „Sky Tower”. Dzięki temu okolica uchodzi za niezwykle nobilitującą i prestiżową. Do wrocławskiego Rynku jest około dwóch kilometrów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki poszczycić się może niebywale dużym potencjałem – doskonale nadaje się jako bezpieczna inwestycja kapitału pod wynajem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki objęte zostało popularnym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu stronka kupująca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Powierzchnia oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki wynosi 32,1 mkw, co daję cenę za metr kwadratowy 9 969 złotych. Czwarte piętro. Budynek z 2000 roku. Siedem kondygnacji. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15974)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...