Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 279 000 zł

Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 279 000 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna o ciepłym, kameralnym i rodzinnym wnętrzu. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– sypialnia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna o dużym potencjale – doskonale sprawdzi się jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego atrakcyjna lokalizacja w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego. Zapewnia to znakomite połączenie z centrum oraz południowymi i zachodnimi częściami miasta. W sąsiedztwie mieści się wiele dyskontów, centrów handlowych, publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych, publicznych itp.. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdują tu również rozległe tereny zielone z trasami spacerowymi i rowerowymi.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna objęte znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu strona kupująca nie musi ponosić kosztów wynagrodzenie na rzecz biura. Mieszkanie w niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy – 7 460 zł. Powierzchnia – 37,4 metra kwadratowego. Czwarte piętro. Jedenastokondygnacyjny wieżowiec z 1969 roku. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15968)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...