Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż w cenie 555 872

Mieszkanie, pięć pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 95,84 mkw., bezpieczne, drugie piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 5 800 zł. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy cztery kondygnacje. Rynek pierwotny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji, na bezpiecznym osiedlu. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności rodzinom z małymi dziećmi, gdyż okolica oferuje wiele miejsc do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu i placów zabaw. Na wyciągnięcie ręki również kompletna infrastruktura w postaci wielu lokali usługowych, sklepów, przedszkoli, żłobków, szkół, przychodnie zdrowia oraz rozległych terenów zielonych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon/taras + salon + łazienka + kuchnia + przedpokój + 4 sypialnie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole w standardzie deweloperskim w ramach słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31152)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...