Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 429 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 631 zł. Powierzchnia mieszkania to 76,19 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Kamienica z 1900 roku o pięciu kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach: południe – wschód – zachód. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Dodatkowo mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte zostało znanym i popularnym wśród klientów programem „Oferta na wyłączność”.

Doskonała lokalizacja uchodząca za jedną z najlepszych na mapie Wrocławia, nieopodal wyższej uczelni i z szybkim dojazdem do centrum to pierwszy, mocny atut tego mieszkania do sprzedaży. Dzięki temu mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny jako bezpieczna lokata kapitału.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki:
– salon
– 2 sypialnie
– 2 przedpokoje
– kuchnia
– łazienka
– dodatkowe pomieszczenie na
biuro lub garderobę
– schowek
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki wraz z pomieszczeniem piwniczny, i dostępem do strychu. Właściciel dopuszcza sprzedaż tego mieszkania łącznie z wyposażeniem i umeblowaniem. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3372)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...