Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 38,42 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na I piętrze. Budynek planowany do oddania w 2020 roku o 6 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w standardzie deweloperskim.

Atrakcyjna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz wysokiej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.  Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji, która składa się z jednego budynku wielorodzinnego (5 kondygnacji naziemnych, 1 podziemna).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon/loggia.
Wysokość pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Fabryczna wynosi w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Atrakcyjna lokalizacja zapewnia przyszłym mieszkańcom szybki dostęp do wielu sklepów, punktów usługowych. szkoły, przedszkola, stadionu, a także rozległych terenów rekreacyjnych i zielonych. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8285)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...