Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 223 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 310 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 42 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Nowoczesny design, wysoki standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe, słoneczne, przestronne wnętrze to najmocniejsze zalety oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice). Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne oraz miejsce postojowe. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością ucieszą dodatkowe miejsca do szybkiego parkowania przed budynkiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– taras
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu znanej galerii handlowej, przedszkola, wielu sklepów, restauracji oraz kin to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Ponadto lokalizacja zapewnia dobry dojazd do autostrady oraz obwodnicy. W przypadku zakupu kredytowego można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu dopytania o szczegóły oferty lub umówienia się na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). (155-534)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...