Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 399 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 000 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 57 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na wysokim parterze. Budynek z 2005 roku o 3 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północny zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna przygotowane od razu do zamieszkania.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość zakupu miejsca parkingowego w podziemnym garażu za 35 000 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od kupującego – sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Fabryczna: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + garderoba + balkon. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy pomieszczenie piwniczne (ok. 4 m2). Malownicza lokalizacja w cichej, zadrzewionej okolicy, tuż przy Parku Zachodnim to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna. W okolicy kompletna infrastruktura. Znakomity dojazd do centrum oraz innych dzielnic.

Informacje dotyczące mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15971)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...