Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 279 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 460 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 37,4 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 1969 roku o 11 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a wynagrodzenie na rzecz biura pokrywa tylko sprzedający.

Znakomita lokalizacja nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego z dobrymi połączeniami z południowymi i zachodnimi częściami miasta oraz centrum to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. W otoczeniu znajdują się liczne dyskonty, centra handlowe, publiczne i prywatne instytucje edukacyjne, instytucje publiczne etc. Mocnym atutem jest również dostęp do rozległych terenów zielonych (parki, tereny spacerowe, trasy rowerowe). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się również jako inwestycja pod przyszły, dochodowy wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław niezwykle ciepłe, co gwarantuje duże zwroty z tytułu nadpłaty za ogrzewanie centralne każdego roku. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych

stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15968)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...