Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław do wynajęcia. Mieszkania Wrocław Stare Miasto do wynajmu całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Dla rodzin z samochodami przewidziano opcję najmu podwójnego, rodzinnego miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Mocnym atutem oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto jest na pewno również zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Stare Miasto: salon + 2 balkony + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka + sypialnia. Prestiżowa lokalizacja w elitarnej inwestycji to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto adresowane do najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetami są prestiż, wygoda, komfort, luksus oraz najwyższy standard wykończenia.

Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wynosi 47 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na XIV piętrze. Ekspozycja okien w kierunku na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11310)

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...