Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 224 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 203 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 53,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na IV piętrze. Budynek z 1981 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Okolice przygotowane do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław okolice są słoneczne, zadbane, komfortowe oraz urządzone z gustem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice o rozkładowym układzie:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– wc.

Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum handlowego, kompleksu szkolno-przedszkolnego oraz wielu firm usługowych to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice. W mieszkaniu wstawione zostały nowe okna PCV z klamkami zabezpieczonymi zamkiem na klucz. Warto w tym miejscu podkreślić, że mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice posiada wymienioną instalację elektryczną. Bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców zapewnia nowoczesny monitoring na klatce schodowej. W przypadku kredytowego zakupu mieszkania Wrocław okolice nasi eksperci przygotują bezpłatnie porównanie najkorzystniejszych ofert kredytowych po dokonaniu analizy zdolności kredytowej.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-602)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...