Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 456 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. 76,59 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego liczący cztery kondygnacje. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 954 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem bądź prowadzenia w tym miejscu biura/kancelarii. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w centrum, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– jadalnia
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przynależny piwnica. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto po generalnym remoncie, kiedy to między innymi wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, wstawiono nowe okna PCV, a na podłogach położono nowe panele.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16010)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...