Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 212 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 2 229 zł. Powierzchnia mieszkania to 95,1 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na pierwszym oraz drugim piętrze. Budynek z 1938 roku o czterech kondygnacjach. Ekspozycja okien na trzy strony świata: północ – wschód – zachód.

Najmocniejsze atuty oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) to atrakcyjna cena, częściowe umeblowanie z wyposażeniem i atrakcyjna lokalizacja blisko urzędów, licznych sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli a także żłobków. Ponadto mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) jest niezwykle ekonomiczne w eksploatacji. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy piwnica oraz przestronne pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania przez właściciela, jak i jako bezpieczna lokata kapitału z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Sprzyjają temu dwa niezależne wejścia na różnych kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) poszczycić się może słonecznym, jasnym wnętrzem z zachowanymi oryginalnymi elementami architektonicznymi.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) do odświeżenia. Dużą zaletą jest na pewno również obecność praktycznej antresoli, a także pokoju o obniżonym stropie, który może stanowić doskonałe miejsce na salę telewizyjna lub pokój dla dzieci. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-380)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...