Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 1 219 963 zł

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja i deweloperski standard umożliwiający wykończenie zgodnie z własnym gustem. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 123 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 9 840 złotych. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się w budynku o sześciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek oddany zostanie do użytku w 2020 roku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Wokół wiele sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, stadion oraz tereny zielone. Ponadto lokalizacja gwarantuje znakomite połączenie komunikacyjne z centrum. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: salon/sypialnia + balkon/loggia + kuchnia + przedpokój + łazienka.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na jego zakup. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8361)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...