Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 427 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 10 949 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 39 mkw., usytuowanie na V piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku z 2011 roku o 9 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach północny zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Do Rynku można dojść spacerem w ok. kwadrans, do pl. Jana Pawła II ok. 10 min., do Uniwersytetu Wrocławskiego – również kwadrans. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Stare Miasto: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka + balkon. Bezpieczeństwa wszystkich domowników strzegą antywłamaniowe drzwi oraz całodobowy monitoring.

Na terenie inwestycji, w którym usytuowane  jest oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto, znajduje się klub fitness, wózkownio-rowerownia, wodospad, plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią playtop, miejsca do wypoczynku i dużo zieleni. Wokół cisza i spokój (materiały, z których wybudowano budynek, zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną). Na wyciągnięcie ręki kompletna, rozwinięta infrastruktura edukacyjno-handlowa. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Zainteresowanych zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16086)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...