Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 263 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Psie Pole znajduje się na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 6 692 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole jest również jego funkcjonalny metraż 39,3 m2 oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na północny  wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole doskonale nadaje się dla pary lub singla, jak również jako zakup w celach inwestycyjnych. Sprzyja temu znakomita lokalizacja w otoczeniu rozległych terenów zielonych. Nieopodal mieści się bogata infrastruktura: sklepy, szkoła, przedszkola i żłobki. Do centrum można dojechać w kilkanaście minut. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole nadaje się do remontu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16164)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...