Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 139 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) o powierzchni 96 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnej kamienicy z 1910 roku. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe – zachód. Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– sypialnia
– pralnia/suszarnia
– osobne wc.

Wysokość pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław (okolice) na sprzedaż to ponad 3 metry. Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż o wyjątkowym klimacie z zachowanymi, oryginalnymi, drewnianymi podłogami z początku XX wieku. Okna wymienione na plastikowe. Wnętrze mieszkania Wrocław (okolice) sprzedaż wyjątkowo ciepłe, jasne i słoneczne. Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży ogrzewane jest centralnie przy pomocy pieca na węgiel w kuchni.

Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż o ogromnym potencjale. Obecnie nadaje się do remontu. Można pozostawić duże, jasne i wysokie pomieszczenia lub wydzielić większą ilość pomieszczeń wedle własnych potrzeb. Rozwiązań jest wiele. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet tego mieszkania Wrocław (okolice) do sprzedaży. Nieopodal znajduje się węzeł komunikacyjny A4, co zapewnia doskonałe połączenie z Wrocławiem. W miejscowości znajdują się: szkoła, plac zabaw, ośrodek zdrowia, sklep, oraz liczne tereny zielone idealne na długie, rodzinne spacery. Okolica bezpieczna, a sąsiedztwo spokojne.

Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż znakomicie nadaje się dla rodzin szukających spokojnego zakątka, a jednocześnie z dostępem do wszystkich podstawowych usług oraz niewielkiej odległości od większych miast. Właścicielka dopuszcza możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie. Zachęcam do kontaktu i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław (okolice) na sprzedaż. (155-512)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...