Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 500 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 46,08 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w pięciokondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie Wrocław wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych najemców. Mieszkanie Wrocław na wynajem objęte zostało słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław do wynajęcia prezentuje się następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– taras

Wnętrze mieszkania Wrocław do wynajmu kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty RTV i AGD. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie Wrocław na wynajem znajduje się nieopodal znanego centrum handlowego, marketu budowlanego. Dogodny dojazd do centrum miasta. Wokół rozległe tereny rekreacyjne. Przyszli najemcy mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za dopłatą. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław do wynajęcia.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15380)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...