Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż za 207 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 44 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na II piętrze kamienicy. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 705 zł. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 2 pokoje.

Warto w tym miejscu podkreślić, że wraz z mieszkaniem na sprzedaż Wrocław okolice istnieje możliwość wykupienia od gminy dodatkowego pomieszczenia liczącego ok. 50 m2, które znajduje się za ścianą, co stanowi alternatywę na powiększenie mieszkania lub na osobny lokal.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław okolice są po kapitalnym remoncie, kiedy to m.in. wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, drzwi i podłogi. W kuchni zostały zamontowane nowe stylowe meble wraz z wyposażeniem AGD.

Dużą zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice jest jego znakomita lokalizacja na terenie cichego i spokojnego osiedla z niską zabudową mieszkalną otoczonego zielonymi terenami wraz z licznymi ścieżkami rowerowymi. Szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. W sąsiedztwie wiele sklepów, żłobków, szkół oraz ośrodków zdrowia. Więcej informacji na temat mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice pod numerem telefonu. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice.

W przypadku zakupu kredytowego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice można skorzystać z bezpłatnej pomocy przy ocenie zdolności kredytowej, oraz dobrania najkorzystniejszej oferty z wszystkich liczących się banków w Polsce. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-580)

Kontakt:
e-mail: j.opalka@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 660 900 787

Inne w tej kategorii...