Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 433 710 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Rynek pierwotny. Budynek planowany do oddania w 2021 roku o czterech kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 48,2 mkw., usytuowanie na III piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 8 998 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Warto dodać, że mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży wystawione zostało w standardzie deweloperskim, dzięki czemu przyszli właściciele zwolnieni są z konieczności zapłaty 2% podatku PCC.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją w otoczeniu infrastruktury handlowo-usługowej. Blisko stąd do szkół, przedszkoli oraz terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz na AOW i A4. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki doskonałe także pod zakup inwestycyjny.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Krzyki są przestronne, słoneczne i ciepłe. Dla rodzin posiadających samochody przewidziano opcję zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym lub naziemnego. Na terenie tej samej inwestycji deweloperskiej dostępne są również mieszkania jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe o powierzchniach 36 – 108 m2.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + loggia + aneks kuchenny. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3611)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...