Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 485 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 49 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2014 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w adekwatnej do standardu i lokalizacji cenie za metr kwadratowy – 9 898 zł. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Estetyczne wnętrze, wysoki standard oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały zaprojektowane w nowoczesnym designie. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + sypialnia + garderoba + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Mieszkania Wrocław Krzyki do sprzedaży łącznie z ujętymi już w cenie meblami. W kuchni znajdują się najnowocześniejsze sprzęty AGD oraz włoski okap wyspowy z ozdobną lampą.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie kameralnego, zamkniętym osiedla to kolejny, mocny atut tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Wokół cisza i spokój. W sąsiedztwie znajduje się kompletna infrastruktura handlowa – wiele sklepów i punktów usługowych. Osoby lubiące aktywnie spędzać czas ucieszy bliskość rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Zainteresowanych zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16028)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...