Mieszkanie Wrocław Grabiszyn sprzedaż za 269 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Grabiszyn do sprzedaży. Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Grabiszyn jest atrakcyjna ekspozycja okien, położenie w 3-kondygnacyjnym budynku a także standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Grabiszyn do sprzedaży wyróżnia się ponadto funkcjonalnym metrażem 31,5 m2 i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 8 540 zł/m2 Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych a także przemyślany parter.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z ładnym balkonem, pomieszczeniem piwnicznym oraz garażem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon / sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal marketu, parku i niezbędnej infrastruktury. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16222)

Kontakt:
e-mail: e.kaczor@wgn.pl

Inne w tej kategorii...