Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 315 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 326 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 43 metry kwadratowe. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście usytuowane jest na II piętrze kamienicy. Budynek z 1930 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście wymaga niewielkiego odświeżenia, ale nie wymaga remontu. Wszystkie instalacje zostały już wymienione na nowe, na podłogach położono nowe panele podłogowe, wstawiono plastikowe okna, a dla uzyskania większego bezpieczeństwa zamontowano podwójne drzwi wejściowe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście ogrzewanie jest gazowe. Opłaty za media niskie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– balkon
– łazienka z wc
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście przynależy pomieszczenie piwniczne. W przedpokoju wybudowana jest na stałe duża szafa.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16026)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...