Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 570 436 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest nowe i mieści się w budynku z 2021 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 55,98 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 10 190 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Konkurencyjna cena 570 436 zł, pochodzenie z rynku pierwotnego oraz deweloperski standard to kolejne z długiej listy jego zalet. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na III piętrze.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w trakcyjnej lokalizacji na terenie nowej, deweloperskiej inwestycji. W okolicy niska zabudowa, pełna infrastruktura handlowo usługowa, szkoły, przedszkola, tereny zielone, parki. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz szybki wyjazd na AOW i A4.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może niezwykle słonecznym, ciepłym, jasnym i rozkładowym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– loggia;
– łazienka;
– garderoba;
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno opcja dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu lub miejsca naziemnego. Dużym udogodnieniem jest na pewno również funkcjonalna komórka lokatorska.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3608)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...