Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 449 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 831 zł. Powierzchnia mieszkania to 92,94 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na drugim piętrze. Budynek z 2003 roku o trzech kondygnacjach.

Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest kompletne umeblowanie i wyposażenie. Wszystkie media (łącznie z centralnym ogrzewaniem) miejskie. Pod blokiem znajduje się parking dla mieszkańców. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (Krzyki) objęty został znanym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”. Polecam i zapraszam na prezentację.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zaprojektowane na dwóch poziomach:
POZIOM PIERWSZY składa się z:
– przedpokoju
– salonu
– łazienka z wc
– aneks kuchenny
– sypialni
– balkonu
DRUGI POZIOM składa się z:
– garderoba
– 2 pokoje.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się w niezwykle zielonej i spokojnej okolicy, w zadbanym bloku. To znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią bezpieczeństwo, ciszę oraz spokojnych sąsiadów. Budynek mieści się na ogrodzonym terenie, z zamykaną furtką. Nieopodal znajduje się Park Wschodni.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (014-15711)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...