Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 2 000 000 zł

Mieszkanie, 5 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 14 815 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 135 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na XVII piętrze. Budynek z 2018 roku o 19 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przygotowane od razu do zamieszkania. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte jest słynnym i popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości, a całość wynagrodzenia pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto niezwykle prestiżowe, luksusowe, komfortowe i eleganckie. Wszystkie pomieszczenia i pokoje są kompletnie umeblowane i wyposażone. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu, w budynku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Stare Miasto:
POZIOM PIERWSZY: hol wejściowy + salon + kuchnia + 2 sypialnie + 2 łazienki
POZIOM DRUGI: salon, sypialnia, łazienka

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wykończono zgodnie z najnowszymi trendami – design opracowany przez projektanta wnętrz. Najwyższy standard oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe.

Atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w samym centrum to kolejna z z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Do Rynku jest zaledwie kilka minut spacerem. Z okien oraz tarasu rozpościerają się imponujące widoki na panoramę miasta. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto posiada klimatyzację, instalację alarmową oraz kino domowe (na obu poziomach). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto adresowane do najbardziej wymagających klientów. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15993)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...