Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 520 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na VI piętrze w 12-kondygnacyjnym wieżowcu i wycenione zostało na 8 966 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 58 mkw. a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Rok budowy – 1980.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją nieopodal jednego z najsłynniejszych w Polsce drapaczy chmur – Sky Tower. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, restauracje oraz biurowce. Do Rynku można dojść spacerem w 20 minut. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z przynależnym miejscem postojowym. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją przestronnością i dużym nasłonecznieniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– pokój dzienny
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– osobne wc
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Przy zakupie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11760)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...