Mieszkanie Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) sprzedaż za 229 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) nadaje się od razu do zamieszkania. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1950 roku o 2 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 73,91 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 3 098 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) urzeka swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal mieści się przedszkole, szkoła, obiekty sportowe, urząd gminy, poczta etc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój. Dodatkowo do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) przynależy strych, piwnica, garaż, warsztat, komórka, udział w działce 10 ar z 20 ar. oraz ogród z krzewami i drzewami.

W razie wszelkich pytań (mieszkanie do sprzedaży Wrocław, kredyt na zakup) napisz i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę: e-mail: e.rybczynska@wgn.pl. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3194)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...