Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży w cenie 154 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 4 140 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny przy dwóch pokojach metraż 37,2 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek pochodzi z 1980 roku i liczy 5 kondygnacji. Wystawa okien na południowy wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypiania
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) o dużym potencjale – znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu znakomita lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkola, fitness klubów, restauracji, banków, sklepów i marketów. Do Rynku jest zaledwie kilkaset metrów (w prostej linii). Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) do odświeżenia i dostosowania aranżacji pod własne potrzeby. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Przy konieczności finansowania kredytem zakupu tego mieszkania Wrocław (okolice, Oława) lub każdego innego, zapewniamy profesjonalną i bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-666)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...