Apartament Wrocław Śródmieście sprzedaż w cenie 770 000 zł

Apartament, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 9 390 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego apartamentu na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 82 mkw., usytuowanie na drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek wzniesiony w 2012 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach wschód  zachód. Apartament do sprzedaży Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania. Apartament do sprzedaży Wrocław objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Apartament na sprzedaż Wrocław Śródmieście zachwyca przestronnymi pomieszczeniami zaaranżowanymi na 2 poziomach:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój kąpielowy
– wc
– przedpokój
– 2 balkony.

Apartament do sprzedaży Wrocław Śródmieście został wykończony w wysokim standardzie z użyciem materiałów najlepszej jakości (drewno egzotyczne na podłodze, zabudowa kuchni dębowa, pod wymiar). Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależny, zamykany garaż podziemny (30 m2, dodatkowo płatne 60 000 zł).

Prestiżowa i poszukiwana rynku lokalizacja to kolejna z zalet tego apartamentu na sprzedaż Wrocław Śródmieście. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju w pobliżu wałów nad Odrą. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura. Lokalizacja zapewnia również znakomity dojazd do centrum. Długą listę zalet tego apartamentu do sprzedaży Wrocław Śródmieście zamyka atrakcyjna cena. Polecam i zapraszam na prezentację apartamentu do sprzedaży Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące apartamentu do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16127)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...