Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 320 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 50,43 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 2003 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 345 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury w postaci licznych przystanków autobusowych i tramwajowych, znanego centrum handlowego, portu lotniczego, sklepów etc. to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się na terenie zamkniętego osiedla.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy wiadomość, że do oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław przynależy jedno miejsce postojowe (20 000 zł). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna niezwykle ekonomiczne w eksploatacji.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16017)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...