Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 299 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja 10 minut od Rynku oraz klasyczny styl wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 51,38 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 819 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na wysokim parterze w kamienicy o 5 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 1889 roku. Rynek wtórny . Wystawa okien na północ. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki o dużym potencjale aranżacyjnym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą miejsca parkingowe z tyłu budynku. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki doskonale nadaje się również jako inwestycja na wynajem krótko lub długoterminowy. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16117)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...