Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 329 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 59,9 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 329 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 5 492 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno I piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoim przestronnym wnętrzem:
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– salon;
– 2 sypialnie;
– loggia;
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) podłączone jest do ogrzewania centralnego (wspólna kotłownia). Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-965)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...