Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 369 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 730 zł. Powierzchnia mieszkania to 64,4 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na czwartym piętrze. Budynek z 1989 roku o pięciu kondygnacjach. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna obejmuje kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach, a dodatkowo podlega dalszej negocjacji.

Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż z zainstalowaną klimatyzacją, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– wc
– balkon
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy komórka lokatorska (piwnica). Dużym atutem i ozdobą jest murowany kominek w salonie. Kuchnia umeblowana sprowadzanymi na specjalne zamówienie meblami z dębowymi frontami.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura opłacone jest tylko przez sprzedającego. Kolejną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna jest jego znakomita lokalizacja, na terenie bezpiecznego, spokojnego i cichego osiedla. Wokół dużo zieleni. Blisko szkoła sklepy, przedszkole. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15931)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...